Klacht: Inleveren waardebon

willemorgel op 04 augustus 2020 over Karwei in de categorie Bouwmarkten

Karwei klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Karwei
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 4 augustus 2020

Een klant van Karwei in H.I.Ambacht ontving een waardebon van € 5,- bij een aankoop, die verzilverd kon worden bij een volgende aankoop van minimaal € 25,-. Door coronamaatregelen kon de bon lange tijd niet worden ingeleverd, maar bij een recente poging om de bon te gebruiken, werd de klant geïnformeerd dat er opnieuw voor € 25,- gekocht moest worden, wat als onbegrijpelijk wordt ervaren.

Mijn Klacht:

I.v.b.m. mijn verjaardag ontving ik tijdens het doen van aankopen bij Karwei in H.I.Ambacht een waardebon van € 5,-, deze kon bij de eerstvolgende aankoop van minimaal € 25,- worden verzilverd.
Op 31-3 kocht ik voor € 26.98 spullen bij Karwei, wegens Corona kon deze bon op dat moment niet worden ingeleverd, Deze bleef tot nader order wel geldig. Daarna heb ik nog diverse keren aankopen gedaan, de bon kon nog steeds niet worden ingeleverd.
Hedenmiddag voornemens aankopen te doen werd mij te kennen gegeven dat de bon nu wel kon worden ingeleverd maar dat ik dan wel eerst weer voor € 25,- diende aan te schaffen. Dit is volgens mij niet uit te leggen. Grrag hoor ik van u.

Gewenste Oplossing:

Wacht rustig af

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Karwei

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Karwei nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door willemorgel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM