Klacht: Kaart besteld en betaald, door storing bij NS komt kaartbestelling niet door, maar krijg mijn geld niet teruggestord!

MCvdBG op 13 november 2013 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 februari 2014
Reactie van het bedrijf:

geld is teruggestort, boete kwijtgescholden en klant heeft compensatie ontvangen voor het ongemak

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 13 november 2013

Een klant heeft in oktober een voordeelurenkaart besteld en betaald via de NS-website, maar heeft deze nooit ontvangen. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, waarin werd aangegeven dat er een storing is, heeft de klant geen terugbetaling ontvangen en weigert opnieuw te betalen voor een nieuwe bestelling. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb in oktober een voordeelurenkaart besteld, via de website van de NS. Deze bestelling is meteen met Ideal betaald. Inmiddels zijn we ruim een maand verder en ik heb nog steeds geen voordeelurenkaart. Ook heb ik mijn geld niet teruggestort gekregen. Na bijna dagelijks met de NS klantenservice aan de telefoon te hebben gezeten is het enige wat ik te horen krijg dat ze of een storing hebben en het niet kunnen nakijken of mij aanraden om de kaart opnieuw te bestellen en dus nogmaals te betalen. Dat ga ik dus niet doen! Ik wil mijn geld terug!

Gewenste Oplossing:

Ik wil het door mij betaalde geld terug hebben. Tevens zou ik het prettig vinden als ze eens opkwamen voor hun klanten. Ik ben ruim 3 weken bezig om mijn eigen geld terug te krijgen. Afgelopen weekend heb ik gereisd door kaartjes bij het loket te kopen en op de terugweg bleek dat ik mijn portomonnee had laten liggen bij mijn partner waar dus mijn kaart in zit. Ik kreeg een boete.... wat ik dus niet zo erg vind want ik moest sowieso naar huis, maar dat gebeurt op zondag en dinsdag heb ik de acceptgiro binnen, met het bedrag plus het verhaal over sancties als ik niet op tijd betaal. Tevreden ben ik als ik ook een sanctie aan de mag opleggen voor elke week die er nu overheen gaat dat ik mijn geld niet teruggestord krijg plus de gemaakte belkosten naar de klantenservice waar je 0,10 eurocent per minuut moet betalen en de medewerkers of niks kunnen nakijken door een storing, zijn grof en associaal, klantvriendelijkheid word ze niet geleerd, netjes zijn ze niet in ieder geval. Stoorfactor is heel hoog. NS komt niet met een oplossing, stort mijn geld niet terug en word ook nog eens voor mijn gevoel niet serieus genomen. Het gaat hier verdorie om mijn geld. Ze zouden me juist geld toe moeten geven voor de gemaakte kosten voor het bellen, het volle pond betalen van de treinkaartjes door de fout/storing van de NS, mijn geld niet terug storten...en dan nog eens de ergernissen en frustraties omdat ze me gewoon in de kou laten staan met dit verhaal.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 20 februari 2014 om 14:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

geld is teruggestort, boete kwijtgescholden en klant heeft compensatie ontvangen voor het ongemak

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten