Klacht: Partytent binnen 2 dagen kapot

Janice92 op 30 mei 2022 over Jysk in de categorie Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Jysk heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 30 mei 2022
Reactie van het bedrijf:

Beste Janice, We begrijpen heel goed dat het erg vervelend is dat uw partytent schade heeft. Helaas betreft dit geen kwaliteitsprobleem maar wind schade. Stormschade valt helaas niet onder de garantie. Hierdoor kunnen wij u niet verder helpen en raden...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jysk
Categorie Interieurbedrijven
Status Opgelost
Datum 30 mei 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

2 weken geleden heb ik een partytent (prieel) aangeschaft via Jysk, Welke op dat moment in de aanbieding was voor €150,- (originele prijs was €200,-) en 2 extra zijwanden hiervoor.
Deze na aanschaf in elkaar gezet. Hierbij merkt ik al dat dit niet gemaakt was van het meeste stevige materiaal en dat deze niet erg zwaar was. Bijgeleverd waren haringen, om deze te bevestiging. Maar door mijn twijfels aan de zwaarte, heb ik op elke poot nog een extra tegelen (30×30) gelegd.
Na 2 dagen is er een wind op komen zetten, die niet extreem was. Hierdoor is de partytent kapot gewaaid. Het complete frame is verboden en zelfs gescheurd in de naden.
Onze buren hebben ook een prieel staan, en deze is absoluut niet beschadig door de weersomstandigheden.
Dit leek mij dus een duidelijk kwestie van gebrek aan kwaliteit.
Hiervoor heb ik contact gekocht via de klantenservice chat en ook telefonisch. Echt ben ik hier zo ontzettend onbeschoft behandeld geworden en totaal niet aangehoord. Er werd enkel gezegd dat ik dit maar moest opheven aan de verzekering.
Na aandringen kreeg ik nog altijd hetzelfde antwoord. Nadat ik had aangedrongen om bij de winkel langs te gaan kreeg ik enkel te horen dat ik dat wel kon doen, maar dat ik daar hetzelfde antwoord zou krijgen.
De boosheid en frustratie zijn niet te omschrijven. Er wordt totaal niet geluisterd of überhaupt meegedacht aan een oplossing of (gedeeltelijke) compensatie. En dat voor een product van meer dan €250,-

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik mijn aanschafbedrag terug krijgen zodat ik hiermee een prieel kan aanschaffen van een degelijke kwaliteit.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Jysk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jysk in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jysk een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jysk

Heeft op 30 mei 2022 om 14:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Janice,

We begrijpen heel goed dat het erg vervelend is dat uw partytent schade heeft.
Helaas betreft dit geen kwaliteitsprobleem maar wind schade. Stormschade valt helaas niet onder de garantie. Hierdoor kunnen wij u niet verder helpen en raden wij u aan om contact op te nemen met uw verzekering.

Met vriendelijke groet,
JYSK Klantenservice

Janice92

Heeft op 30 mei 2022 om 16:47 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Wederom hetzelfde antwoord, wat een verrassing.
Staat duidelijk in de klacht vermeld dat dit géén oplossing is.
Sterker, zelfs de verzekering doet hier niets mee. Ookal zouden zij hier wel iets mee doen, het eigen risico is hoger.
Nogmaals, dit is een kwaliteitsprobleen, heeft niets te maken met de weersomstandigheden.

Bericht van Jysk

3 jaren geleden - Beste Janice, Wat vervelend om te lezen dat er voor u geen passende oplossing is gevonden. Onze excuses hiervoor. Echter geeft u aan dat de schade is ontstaan nadat de wind kwam opzetten. Dit valt daarom onder wind schade en zal u verder kunnen oppakken met uw verzekering. Met vriendelijke groet, JYSK Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door Janice92
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM