Klacht: Kapotte kast onderdeel

Speeser op 14 juni 2014 over Jysk in de categorie Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Jysk heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 24 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

De Klant heeft een bericht achter gelaten waarin wordt vermeld dat de klacht naar tevredenheid is opgelost.

Bedrijf Jysk
Categorie Interieurbedrijven
Status Opgelost
Datum 14 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Met heel veel plezier heb ik in mei een mooie 3 deurs garderobekast bij jullie gekocht. Het betreft een witte hoogglans kast van de merk Helsinge.

Omdat ik in een verhuizing zit had ik deze kast alvast in de aanbieding gekocht, waardoor ik nu pas tot mijn spijt tijdens het uitpakken van de onderdelen erachter ben gekomen dat 1 van de onderdelen beschadigd is. Het betreft een soort dunne (spaan) plaat achtige onderdeel dat waarschijnlijk aan de achterkant van de kast moet zijn.

Ik heb toen telefonisch contact opgenomen met de winkel, waar ze me vertelde dat ik ze moest mailen. Ik heb ze toen gemaild met foto’s van het beschadigd onderdeel en verzocht om het product te vervangen. .Echter nooit een reactie terug gekregen. Uiteindelijk terug naar de winkel gegaan, waar er gewoon heel simpel werd gezegd dat ze de mail niet hebben ontvangen zonder dit even na te gaan! Toen in de winkel een klachtenformulier ingevuld, waar mij verteld werd dat ik dinsdag (3 juni 2014) iets van ze zou horen. Ook dit is niet gebeurd!

Ik vind dit totaal geen service van de winkel! Door niks te laten horen. Zo ga je toch niet met klanten om? Ik heb mijn verhuizing serieus 3 weken moeten uitstellen vanwege deze situatie.

Gewenste Oplossing:

Als het beschadigde onderdeel (de spaanplaat) vervangen zou kunnen worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Jysk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jysk in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Klacht is op 21-6-2014 verholpen! Eindelijk de gewenste oplossing gekregen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jysk een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jysk

Heeft op 24 juni 2014 om 13:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

De Klant heeft een bericht achter gelaten waarin wordt vermeld dat de klacht naar tevredenheid is opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM