Mijn Klacht:
Beste heer of mevrouw,
Wij hebben op 20-11-2014 een bed besteld deze was toen 899 euro. De mevrouw aan de kassa zei wacht een week dan is deze 500 euro! Prima, levertijd 2 weken dit zou 13 december 2014 plaats vinden echter werd dit 8 januari 2015. Doordat ik omdat ik hier vaker kom zag dat er op 5 december sprake was van 21 btw vrij kreeg ik nog eens een keer korting oude order verviel bon van 20-11 was niet meer nodig. Doordat er ook nog eens leveringstijden waren duurde het bijna 1,5 maand en kregen we nog eens 10% korting.. Zelf het bed afgehaald en ik vroeg wat is nu mijn garantiebewijs. Zij zeiden die heeft u al gehad met een certificaat van cwr. DEZE HEBBEN WIJ ECHT NOOIT GEHAD. Ik ben in het bezit van alle bonnen en facturen en kassabon maar dit geldt niet als garantie bewijs. Ze konden ook niet meer uitprinten werd mij medegedeeld.
Ik werd niet vriendelijke behandeld voor een duidelijke uitleg of nu wel of niet de garantie van 25 jaar geld. Ik heb verder de pinbon/orderbon
Gewenste Oplossing:
Dat ik alsnog de certificatie krijg van garantie die wij echt niet hebben gehad. Anders wat ik niet teruggegaan naar de winkel om het te vragen.
Dat mijn 25 jaar garantie geldt.

