Klacht: Bed zakt door binnen één jaar, vermoedelijk toch nog te weinig poten geleverd

Marita Dijkstra op 14 juni 2018 over Jysk in de categorie Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Jysk has resolved this complaint
Klacht opgelost op 15 juni 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Dijkstra, Wat vervelend om te lezen dat uw boxspring doorzakt. Dit is uiteraard niet de uitstraling die u van onze boxsprings mag verwachten. Onze excuses hiervoor. Wij hebben hierover contact opgenomen met collega's uit onze vestiging in Hazerswoude-Rijndijk....

Bedrijf Jysk
Categorie Interieurbedrijven
Status Opgelost
Datum 14 juni 2018

Een klant heeft in juli 2017 een Eastborn boxspring gekocht bij Jysk, waarbij aanvankelijk poten ontbraken en de matrassen verschillende tijken hadden. Na enige tijd zakte het bed door, en bij inspectie ontdekte de klant dat er schroefgaten waren voor extra steunpoten, die vermoedelijk niet waren geleverd. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

8 juli 2017 hebben we een Eastborn boxspring gekocht bij Jysk in Hazerswoude-Rijndijk.(artikel nr 3225581 ordernr 7L687101080717143623). Toen op 10 juli het bed geleverd werd, bleek dat de poten ontbraken, die werden uiteindelijk nageleverd via een ander filiaal. Ook de tijken van de matrassen waren verschillend, maar omdat ze niet meer leverbaar waren zijn we uiteindelijk akkoord gegaan om ter compensatie cadeaubonnen te ontvangen.
De laatste tijd merkten we echter dat het bed steeds meer begon door te zakken. De boxsprings omgewisseld in de hoop dat dat beter zou zijn, maar dat was ook niet de oplossing, want dan rolde je bijna vanzelf je bed uit. Na het bed grondig geïnspecteerd te hebben, bleek er in het midden aan beide zijde een schroefgat te zitten voor een extra steunpoot, we hebben echter maar 2 steunpoten ontvangen, wat er achteraf dus waarschijnlijk 4 hadden moeten zijn. Dat hebben we ons, als leken, niet gerealiseerd. Maar nu naar nog geen jaar zakt ons bed van €750 al door!
Omdat de problemen in het begin, naar onze menig, goed opgelost waren, nam ik met goede moed contact op met JYSK.
Eerst de klantenservice gebeld en die zei dat ze het door zouden geven aan het desbetreffende filiaal en dat ze met mij contact op zouden nemen. Diezelfde dag ben ik terug gebeld door een medewerker vanuit Hazerswoude-Rijndijk, maar haar leidinggevende ging hier over dus die zou mij terug bellen. gewacht tot de volgende dag, maar toch maar zelf even bellen. De poten konden niet meer besteld worden, ze had alleen nog poten van 20 cm, terwijl ik poten van 17 cm nodig had, die kon ik dan ophalen. Omdat het maar de vraag was of dit een oplossing was én omdat ik zelf de poten moest ophalen, vroeg ik of we het dan niet weer konden oplossen met een cadeaubon. Toen werd de medewerkster meteen giftig, hoe ik het durfde te vragen, terwijl ik al cadeaubonnen gehad had en ze bood toch een oplossing en die poten mocht ze eigenlijk al niet weggeven. Ik moest dus gewoon mijn mond houden en akkoord gaan met poten die eigenlijk niet bij mijn bed horenpassen. Totaal overbluft zei ik, oke dat ga ik dan wel proberen. Maar na de verbinding verbroken te hebben, dacht ik eigenlijk, dit is toch belachelijk!
Toch maar weer klantenservice gebeld die gaven aan dat ik het moest oplossen met het filiaal en dat hun ze telefonisch zouden benaderen.
Ik heb een aantal dagen gewacht, maar niets meer vernomen. Ik heb nu goedkope poten bij de PRAXIS gehaald en er onder geschroeft en had de zaak voorlopig uit frustratie laten rusten. Maar ja, ik ben eigenlijk niet tevreden want hoe zit het met de garantie van mijn bed als er nu wat mee gebeurd?

Gewenste Oplossing:

Ik wil 2 goede stevige poten, tegen het doorzakken voor mijn bed. Er zijn ook andere winkels die poten verkopen, moet ik daar zelf voor opdraaien, dat dacht ik niet. Die goedkope PRAXIS poten is maar een tijdelijke oplossing! En een cadeaubon voor al het ongemak zou leuk zijn, maar dat zijn ze natuurlijk niet verplicht. Als ze geen klant willen verliezen is dat uiteraard wel beter.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jysk

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jysk in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jysk een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jysk

Heeft op 15 juni 2018 om 09:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Dijkstra,

Wat vervelend om te lezen dat uw boxspring doorzakt. Dit is uiteraard niet de uitstraling die u van onze boxsprings mag verwachten. Onze excuses hiervoor.

Wij hebben hierover contact opgenomen met collega's uit onze vestiging in Hazerswoude-Rijndijk. Van onze collega's begrepen wij dat zij gisteren telefonisch met u contact hebben opgenomen. Zij hebben afgesproken dat de passende poten naar u worden verstuurd vanuit het filiaal in Gouda. Op kosten van de vestiging Hazerswijde-Rijndijk.

Vertrouwende u hiermede voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Hendrik-Jan

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM