Klacht: Er is geld afgeschreven zonder besteld te hebben

Amirab op 15 juni 2015 over JustFab.nl in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf JustFab.nl
Status Open
Datum 15 juni 2015

Een klant van JustFab.nl meldt dat er 39,95 euro van zijn PayPal-rekening is afgeschreven zonder dat er een bestelling is geplaatst. De klant is verbaasd over deze afschrijving, omdat er geen toestemming is gegeven voor deze transactie.

Mijn Klacht:

Er is 39,95 van mijn paypal afgeschreven zonder dat ik iets heb besteld van JustFab. Ik snap niet hoe dit mogelijk is omdat ik nergens toestemming voor heb gegeven.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat JustFab het geld zo snel mogelijk terugstort en geen toegang meer zal hebben tot mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JustFab.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JustFab.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten