Klacht: Teveel betaald voor bestelde artikelen

Monique230869 op 24 februari 2023 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 24 februari 2023

Een klant van Jumbo heeft een klacht ingediend over een te hoge factuur voor een bestelling van 10x 6-pack Fuerza energiedrank. De verwachte totaalprijs was € 25,90, maar bij het afrekenen werd € 35,40 in rekening gebracht. Pogingen om dit probleem via WhatsApp en de klantenservice van Jumbo op te lossen, hebben geen resultaat opgeleverd.

Mijn Klacht:

Ik had 10x 6-pack Fuerza (energiedrank) besteld. Totaal prijs zou zijn € 25,90. Toen mijn bestelling binnen kwam moest ik € 35,40 afrekenen. Contact opgenomen met Jumbo WhatsApp, geen resultaat (ondanks bewijsstukken). Contact opgenomen met service lijn Jumbo, zelfde resultaat.

Gewenste Oplossing:

Het verschil in prijs terug, oftewel € 9,50.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Monique230869
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer