Klacht: slechte kwaliteit vlees

martjacobs op 26 juli 2017 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 juli 2017

Op 19 juli heeft een klant bij de Jumbo in Zuidlaren vlees gekocht voor de barbecue, bestaande uit varkensvlees spiesjes en gemarineerde varkenslapjes. De klant vond het vlees smakeloos en taai, waardoor de helft werd weggegooid. Hoewel er geen verzoek om terugbetaling is gedaan, vraagt de klant Jumbo om meer aandacht te besteden aan de kwaliteit van hun vleesproducten.

Mijn Klacht:

Op 19 juli bij de jumbo in zuidlaren vlees gekcht voor de barbecue.
4 doosjes voor 10 euro. 2 doosjes met varkensvlees spiesjes en 2 doosjes met gemarineerde varkenslapjes.
Tegen heug en meug de helft opgegeten, de andere helft weggegooid.
het vlees was smakeloos, taai, gewoon niet lekker.
Aangezien wij op een camping, 10 km verderop zaten hebben we niet de moeite genomen om bij het betreffende filiaal te gaan klagen.
Ik hoef mij geld niet terug, maar verzoek jumbo zeer nadrukkelijk om meer en zorgvuldig aandacht te besteden aan de kwaliteit van het vlees.

Gewenste Oplossing:

We missen de zgn ontbijrworstjes die we eerder bij de jumbo in Hilvarenbeek en in breda (de burcht) kochten.
Voorlopig kopen we geen BBQ-vlees meer bij de jumbo. Misschien over een tijdje weer wel. Daarna kan ik pas meedelen of ik tevreden ben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer