Klacht: Slechte kwaliteit mandarijnen

Marije Idema op 13 december 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 13 december 2016

Op 10 december heeft een klant bij Jumbo twee netten mandarijnen gekocht, die van slechte kwaliteit bleken te zijn. Aangezien het gezin de mandarijnen niet kon consumeren, moesten ze deze weggooien, wat als weggegooid geld wordt ervaren. Dit is niet de eerste keer dat de klant teleurgesteld is over de kwaliteit van de mandarijnen.

Mijn Klacht:

Zaterdag 10 december jl. hebben wij onze wekelijkse boodschappen gedaan waaronder twee netten mandarijnen. Deze blijken van een bijzonder slechte kwaliteit te zijn. Wij hebben een groot gezin. De kinderen zijn dol op mandarijnen. Fruit ligt nooit lang op de fruitschaal. Nu moeten we de mandarijnen helaas weggooien. Twee netten weggegooid geld. Dit is niet de eerste keer dat de mandarijnen van slechte kwaliteit blijken te zijn. We vonden het nu tijd u daarover in te lichten.

Gewenste Oplossing:

Wij zijn tevreden als we fruit kopen dat zeker een week lang goed blijft. Nu zouden we graag deze twee netten mandarijnen vergoed krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer