Klacht: ontbijt crackers gehaald, zagen er erg zwart geblakerd uit

Jacky Faber op 05 oktober 2024 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 5 oktober 2024

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

een jaar geleden hebben mijn mannetje en ik ontbijt crackers gehaald en bij open maken zagen ze erg erg zwart geblakerd uit, mijn mannetje heeft hier toen een email gestuurd maar hier nooit niks over gehoord. we haalde elke maand hier zeer veel boodschappen maar na deze handeling zijn we nooit meer terug gegaan.

ook hebben we een keer de punten ingeleverd en een betaling gedaan voor Walibi maar die hebben we nooit ontvangen, na veel heen en weer geschrijf met Jumbo en de betreffende firma die dit met hun samen doet (deze liet weten dat er nooit een bestelling gedaan is en stuurde ons weer terug naar Jumbo), we bleven van het kassie naar de muur gestuurd. we waren er helemaal klaar mee en hebben nooit meer kaartjes genomen voor een dagje uit.

Jumbo GOEDKOPER !!!! nou echt niet op deze manier pikken ze het bespaarde bedrag weer in van die kaartjes die we nooit gehad hebben.

nu heb ik me al een aantal keren uitgeschreven voor alles van hun betreffende de e-mails en nog steeds ontvang ik deze, het pasjes systeem die we van hun hadden is van de telefoon gehaald we zijn helemaal klaar met de Jumbo

Gewenste Oplossing:

Als Jumbo stopt met hun zaken en helemaal verdwijnen uit Nederland

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Reactie van de melder van de klacht Jacky Faber

1 jaar geleden - als je ontbijt crackers haalt ga je er toch niet van uit het je zeer zwart gebakende krijgt, nou wij hoeven geen K te krijgen en als je ze er over schrijft dan krijg je nooit antwoord terug. zeer duur, geregeld moeten zoeken naar dingen omdat het weer ergens anders in gezet is. die punten waar je voor spaart kan je beter uitgeven bij je boodschappen, als je ze inwisselt voor een dagje uit komen de bonnen niet bij je thuis maar je aanbetaling krijg je ook niet meer terug, je staat volledig met legen handen

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jacky Faber
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer