Klacht: Onheus behandeld door de bedrijfs manager van Jumbo Voltastraat Maastricht

[email protected] op 24 september 2022 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 24 september 2022

Een klant van Jumbo Voltastraat in Maastricht heeft een negatieve ervaring gehad met de bedrijfsmanager, die haar op een onvriendelijke manier te woord stond tijdens het afrekenen. De klant vroeg om papieren raceautozegels, maar werd afgeblaft en voelde zich niet serieus genomen. Na het retourneren van haar boodschappen en het verzoek om de bedrijfsleider te spreken, ontdekte ze dat de manager dezelfde persoon was die haar onheus had behandeld.

Mijn Klacht:

Bij het afrekenen aan de kassa heb ik gevraagd of ik de raceautozegels in papier vorm kon krijgen, toen werd ik door de kassa medewerkster op een zeer onvriendelijke toon aangesproken (afgeblaft) deze krijg je digitaal enzovoorts op een onheus taal gebruik van deze dame, ik ben zeer waarschijnlijk het slachtoffer geworden van dit voorval daar voor mij twee klanten nogal moeilijkheden met hun artikelen hadden. Uiteindelijk heb ik tot kalmte gevraagd, maar dit was bij deze dame niet mogelijk. Ik heb alle boodschappen retour gedaan bij de centrale kassa deze heeft mij correct geholpen, toen heb ik gevraagd of ik de bedrijfsleider even kon spreken, en wat blijkt nu dat is de dame die mij op zeer onvriendelijke toon te woord heeft gestaan bij de afreken kassa waarop ze in één onvriendelijke toonaard mij toe schreeuwde ik kon op sodemieteren. Wat ik dan ook maar gedaan heb zonder van mijn kant ook maar enig weer woord te uiten, vandaar deze schriftelijke klacht.

Gewenste Oplossing:

Het voorval heb ik met deze dame proberen optelossen maar het taal gebruik en het geschreeuw van deze dame maakte het niet mogelijk van deze bedrijfsleidster ik heb haar persoonlijk gevraagd hoe haar naam was, toen kreeg ik een aubade van schuttingtaal toe geschreeuwd en ben vertrokken, nogmaals vandaar deze klacht en dan te bedenken dat het is begonnen over vier raceautozegels. Neemt u mij niet kwalijk maar ik heb hier niet direct een oplossing voor dat laat ik geheel aan u over wat u hier aan doet, ik stel het wel oprijs als u mij hier van op de hoogte houdt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer