Klacht: On line boodschappen failed!

Pelderson op 30 augustus 2017 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 30 augustus 2017

Een klant heeft online boodschappen besteld bij Jumbo en was aanvankelijk tevreden over de lage bezorgkosten. Echter, de klant heeft twee keer teleurstellingen ervaren met de bezorging; de eerste bestelling werd niet geleverd en de klant kreeg te horen dat hij niet thuis was, terwijl dit niet klopte. Bij de tweede poging werd opnieuw een nieuwe bezorgtijd afgesproken, maar de klant heeft hier nog geen update over ontvangen.

Mijn Klacht:

Beste meneer Jumbo,

Van de week heb ik voor het eerst on line boodschappen gedaan bij de jumbo.
De bezorgkosten zijn dermate laag en ook ben ik tevreden met het maximale bedrag wat je moet bereiken om de boodschappen te laten bezorgen.

Echter ben ik 2 keer teleurgesteld op het bezorgmoment. De 1e keer was het bezorfmoment tussen 18:00-21:00. Na lang wachten is de bestelling nooit bezorgd. De volgende dag werd ik netjes gebeld door jumbo om een nieuwe bezorgmoment toe te passen. Alleen werd er tegen mij gezegd dat ik bij de 1e poging niet thuis was… Ook ontving ik nog een e-mail van de jumbo dat de bezorging was geannuleerd omdat ik zelf niet kwam opdagen op het pick up adres, nog vreemder… Bij 2e poging mocht ik een nieuwe tijd doorgeven. Ik verwachtte jumbo om 20:00, diezelfde dag waarop Ik ben gebeld, dit was geen probleem!.
Helaas kwam de bezorger niet om 20:00, maar om 21:45… Huh!! Wie bezorgt er nou op dat tijdstip!!! Hij kwam nog eens te laat en ook nog met de helft van de bestelde boodschappen?!? Dit heb ik natuurlijk niet geaccepteerd.

Ik vind het jammer dat ik 2 keer achter elkaar teleurgesteld ben door jumbo.
Ik zal dan ook geen gebruik meer maken van het
on line winkelen bij de jumbo. Ook al scheelt mij dit bij andere supermarkten!

Misschien heeft u een goede reden om mij toch over te halen door wel te blijven on line te bestellen bij de jumbo, en mijner weer positief erover nadenk!!

Ik zie graag een reactie tegemoet van u

Met vriendelijke groet,

Mevr. Elderson

Gewenste Oplossing:

Laat jumbo met een goeie reden komen, en mij over te halen om door te gaan met on line boodschappen te doen en mij die garantie kan geven dat het niet meer fout gaat!

Misschien dmv het op tijd doorgeven dat de bezorger het niet redt om op aangegeven tijd te komen! Er is immers een telefoonnummer en een
e-mail adres van klant bekend!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer