Klacht: motten… bedankt jumbo!

irenemul op 27 september 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 september 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo jumbo

Een paar weken geleden konijnenvoer gekocht bij jullie. In de kast gezet en verleden week eruit gehaald. Toen ik de zak had opengemaakt kwamen er motten uitvliegen!! Zak weggedaan maar nu een week later heb ik een plaag! Ik heb vallen gekocht en maak er iedere dag weer een stuk of 7 dood. Ik vind het zo vies en ben bang voor mn kleren!!!

Een paar maanden geleden had ik kattenvoer zakjes gekocht van jullie eigen merk. Toen ik het openmaakte was de geur zo ontzettend smerig dat ik moest overgeven. Duidelijk niet goed!!

Jullie eigen merk voer is dus verreweg van goed 🙁

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag een vergoeding willen en dat jullie het voer nakijken zodat het anderen niet overkomt!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer