Mijn Klacht:
25 mei 2012 bezocht ik met mijn vriend Jumbo aan de Broekhovenseweg te Tilburg.Ik stond bij een balie waar eau de toilette van € 2,50 stond.Daarvan heb ik er een gekocht. Mijn vriend en ik kletste wat over of hij ook eau de toilette wilde Hij rook wat aan de flesjes. Nee hij vond ze niet lekker.Geen tweede gekocht.
Vervolgens zijn wij in de winkel verder boodschappen gaan doen en nadat wij de boodschappen afgerekend hadden kwam er een veiligheidsman naar mij toe of ik even mee wilde komen.Hij vertelde dat hij er van overtuigd was dat ik een flesje eau de toilette van € 2,50 meegenomen had.
Mijn vriend werd boos. Met woorden. Ik zei gelijk tegen de veiligheidsman je mag mijn tas en alles nakijken Er was niets te vinden.De veiligheidsman was er van overtuigd dat ik iets gestolen had. IK HAD NIETS TE VERLIEZEN WANT IK Had NIETS GESTOLEN. Dus hij mocht gerust in mijn tas kijken.Hij heeft mijn tas onderzocht en kon niets vinden.Het stond niet duidelijk op de camera.Maar hij bleef zeggen dat hij het gezien had. Ik zei ik heb een goede baan waarom .
zou ik stelen.Uiteindelijk mochten mijn vriend en ik gaan na een niet overtuigend excuus van de veiligheidsman. Ik ben nu thuis en voel mij erg vervelend door dit.[Slaap slecht en denk steeds aan de manier hoe het afgehandeld is door de veiligheidsman naar mij toe. De manier waarop het begon en de manier waarop ik weer kon gaan met een niet overtuigend binnensmonds lullig excuus. Weinig begrip voor mij diegene die niets gestolen had maar wel verdacht werd.Dat ik met hem door de winkel moest in een ruimte terecht kwam voor de TAS controle waar personeel door moest voor hun pauze. Ik heb er veel last van.
Deze klacht heb ik ook bij Jumbo neergelegd.
DANK JE WEL VOOR JUMBO ZIJ HEBBEN DE SCHOONHEIDSPRIJS VERDIENT EN LATEN MIJ ALS KLANT IN DE KOU STAAN.
Ik deed erg graag mijn boodschappen bij de JUMBO.Durf niet meer in de winkel om mijn boodschappen te doen.
Gewenste Oplossing:
Dat er een duidelijk overtuigend excuus komt mondeling naar mij.Dat Jumbo toegeeft te kort geschoten te hebben naar mij als klant.

