Klacht: Blokkeren van de weg

Marloesanne100 op 28 juni 2022 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 28 juni 2022

Een klant van Jumbo ervaart overlast doordat een bezorger de weg blokkeert tijdens een levering aan de buren. Na een wachttijd van meer dan tien minuten reageert de bezorger boos op de klant die hem attendeert op de situatie.

Mijn Klacht:

Jonge man was een levering aan het doen van mijn buren en blokkeerde de gehele weg voor dik 10 min. Heeft nog eens zijn bus goed georganiseerd denk ik. Toen ik attendeerde dat ik dr stond te wachten op hem liep die boos naar mij toe om even rustig te doen. Wat ik deed.

Gewenste Oplossing:

Dat die jongen er op word aangesproken dat een weg blokkeren toch niet te bedoeling zou moeten zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marloesanne100
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer