Klacht: Bereikbaarheid via telefoon en Contactformulier

Bindi95 op 10 oktober 2022 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Jumbo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 10 oktober 2022

Een klant van Jumbo heeft moeite om telefonisch contact te krijgen met de klantenservice en heeft meer dan een half uur gewacht zonder antwoord. Daarnaast kan de klant het contactformulier, dat volgens de telefonische instructies ingevuld zou moeten worden, niet vinden op de website. Hierdoor heeft de klant besloten een klacht in te dienen.

Mijn Klacht:

Ik probeer een vraag te stellen over een product dat wel in de site staat maar niet in de winkel te koop is. Ruim een half uur aan de telefoon gehangen, maar werd niet beantwoord. Dan zegt de stem van de beantwoorder dat je naar www.jumbo.com moet gaan en het contactformulier moet invullen, maar nergens op de site staat een contactformulier. Dus heb ik bij u deze klacht ingediend, omdat het niet anders kon.
Hebt u nog vragen laat het mij weten.

Gewenste Oplossing:

Dat men mij opbelt en te woord staat of dat de site beschikbaar is om het contactformulier in te vullen.

Want ik wil graag antwoord op mijn vraag

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer