Klacht: Aktie warsteiner radler

Dietersk op 09 augustus 2017 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 9 augustus 2017

Kurt Dieters heeft een klacht ingediend over een Warsteiner Radler-pakket dat hij bij Jumbo in Wanssum kocht, waarbij hij dacht gebruik te kunnen maken van een 50% korting actie via Scoupy. Hij ontdekte echter dat de actie verlopen was, wat niet duidelijk was aangegeven op de verpakking, en vindt het belangrijk dat Jumbo dergelijke aanbiedingen niet meer presenteert.

Mijn Klacht:

Bij de jumbo in Wanssum gekocht warsteiner radler pakket met aktie van 50% korting van scoupy ,helaas blijkt dat deze actie verlopen is .
Dit staat niet op de actie sticker nog op voorkant als op de achterkant.
Van Jumbo kan ik verwachten dat jullie deze niet meer aanbieden.
Het gaat over een paar euro ,voor mij om het principe.

Met vriendelijke groet,

Kurt Dieters.

Gewenste Oplossing:

Bij actie voordeel altijd de einddatum laten zien.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer