Klacht: 4 de in rij en niet geaccepteerd

user-1301014 op 26 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 oktober 2016

Op 21 oktober 2016 ervoer een klant bij de Jumbo aan de Azalealaan in Helmond dat hij de vierde in de rij was aan de kassa, rond 10.03 uur. Ondanks getuigenissen van andere klanten en zijn eigen overtuiging, concludeerden de medewerkers na het bekijken van camerabeelden dat dit niet het geval was. De klant was teleurgesteld over de afhandeling van zijn situatie, vooral gezien het beperkte aantal geopende kassa's.

Mijn Klacht:

beste jumbo

ik was op 21-10-2016 aan de kassa bij de jumbo aan de azalealaan te helmond de 4 de wachtende in de rij dit was omstreeks 10.03 uur,
dit was mede gezien door ander winkelend publiek.
echter uw collega`s hadde camera beelden terug gekeken en zeide dat het niet zo was .
echter ik ben er van overtuigd dat het wel zo was.
er waren maar 2 kassa`s open 1 aaan de servicekassa en 1 normale kassaen wel kassa 4.

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als u mij door middel van beelden die ik zelf kan inzien of door een controle van uw kant opnieuw een beoordeling komt en wel van u een definitief antwoord krijg.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer