Klacht: Kerstpakket 2013

Eet me mars op 30 januari 2014 over Jos Steeman in de categorie Verhuisbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Verhuisbedrijven
Status Open
Datum 30 januari 2014

Een kerstpakket dat via Tropical Shop Tjali-Konde is verstuurd, is nog steeds niet bezorgd, ondanks de mondelinge toezegging van een medewerker dat het voor kerst zou aankomen. Zowel het verhuisbedrijf Jos Steeman als de medewerker wijzen de verantwoordelijkheid voor de vertraging naar elkaar.

Mijn Klacht:

Kerstpakket verstuurd via tropical shop tjali-konde te Bilthoven. Dhr.ras Brian aihen saaki aibraham heeft ons mondeling toegezegd dat dit pakket ruim voor de kerst bij het door ons opgegeven adres zal worden bezorgd. Echter dit pakket moet nu nog worden bezorgd. Jos steeman te Alkmaar en dhr. Ras Brian aihen saaki aibraham schuiven de verantwoording hiervoor naar elkaar toe.

Gewenste Oplossing:

Verzend kosten terug en de waarde van de inhoud van het pakket terug. Tip: vermijd beide partijen, het gaat u geld kosten!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM