Stage Entertainment Nederland Complimenten
Voor twee goede vriendinnen had ik twee kaarten gekocht voor de musical wicked in AFAS Circustheater,Scheveningen.
Na lang sparen en dubbeltjes omdraaien (ik heb het niet breed , maar met veel overwerken kon ik dit bekostigen).
Mijn eerste irritatie begon bij de... Lees meer
Wij zijn een aantal malen naar een musical geweest.
De laatste was miss saigon.
Wat mij betreft zal dat ook de laatste zijn!!!
Je denkt naar een musical te gaan die nederlands gezongen en gesproken is ,maar het blijkt dat er een geluidstechnicus... Lees meer
Gisteren 3 maart naar Miss Saigon geweest, kon er zo goed als niets van verstaan, het was geluid was te hard en niet te verstaan!!!!! Lees meer
Hallo,
Ik wil een klacht melden bij Joop van den Ende.
Op 28 februari 2012 (om 20.00) ging ik met mijn oom naar Saterday Night Fever. We hadden er allebei heel veel zin in.
De zaal liep al aardig vol, maar toen werd... Lees meer
Vrijdag 17 februari j.l. hebben wij de voorstelling van 20.00 (Miss Saigon) bezocht, maar we hebben werkelijk waar bijna geen één woord verstaan van de hele voorstelling.
We hadden kaarten op rij 22, nu verwacht je voor de prijs van deze... Lees meer
Er is mij belooft dat als ik de enquette had ingevult ik het 2de kaart wicked gratis zou krijgen. nu bel ik 2 keer op naar het nr 0900 en dan geld het niet meer,terwijl ik 3-1-2012 het hebt ingevult... Lees meer
Na zoveel jaren te gekeken hebben naar As the world turns, en nu als het meest spannend is willen jullie ermee stoppen. Ik vind het echt niet leuk. Ik hoopte dat het eventueel overgenomen zou worden zoals Bold and beautiful... Lees meer
Ik heb 25-1-12 2 kaartjes gekocht a 84 euro per stuk
Om mooie plaatsen te reseveren heb ik vrij vroeg geboekt voor een voorstelling van 3 maart.Nu krijg ik 31-1-12 een envelop binnen met een DURE folder het 2de kaartje gratis.
Nu... Lees meer
Reeds meerdere malen aa Joop van den Ende Theateproducties doorgegeven da mijn echtgenote mevrouw E. Roggeveen, Hoofdstraat 87 A, 3971 KE Driebergen-Rijsenburg in 2010 is overleden.
Opnieuw reclamepost ontvangen.
Blijft confronterend voor mij en mijn kinderen. Lees meer
Anderhalve week geleden heb ik 2 kaartjes gereserveerd voor "Wicked"op 11 februari a.s.
Tot mijn stomme verbazing kreeg ik vorige week een "kortingsbrief van Van den Ende, dat elk 2e kaartje 15,- zou kosten, ongeacht de rang!
Ik ben nu al 2... Lees meer