Klacht: 15 minuten in de wacht en geen kontakt

Kickbro op 04 januari 2018 over Janox.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Janox.nl
Status Open
Datum 4 januari 2018

Een klant van Janox.nl ervaart problemen met de telefonische klantenservice. Na 15 minuten in de wacht te hebben gestaan, wordt de verbinding verbroken zonder dat er contact is opgenomen, ook niet via andere communicatiemiddelen zoals e-mail of app.

Mijn Klacht:

Als je Janox belt zijn er altijd standaard 4 wachtenden voor je. Je wordt keurig netjes in de wacht gezet. Na 15 minuten wordt er gezegd dat er kontakt met je wordt opgenomen en wordt de verbinding verbroken. Kontakt wordt er nooit en te nimmer opgenomen, ook niet via mail of app.

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)