Klacht: geen folder

h.v. kuijk op 08 januari 2019 over Jan Linders in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Jan Linders has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 januari 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Hein van Kuijk, Hartelijk bedankt voor uw bericht over de folderbezorging. Vervelend om te horen dat u de folder al een aantal weken niet ontvangen heeft. De klachtenafhandeling van de folderverspreiding loopt via het verspreidbureau Axender. Ik zal uw...

Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 8 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al twee weken geen folder ontvangen jaar begint goed gebeurde in 2018
Ook regelmatig.

Gewenste Oplossing:

Als de folder weer iedere week komt.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jan Linders

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jan Linders in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jan Linders een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jan Linders

Heeft op 09 januari 2019 om 15:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Hein van Kuijk,

Hartelijk bedankt voor uw bericht over de folderbezorging. Vervelend om te horen dat u de folder al een aantal weken niet ontvangen heeft.
De klachtenafhandeling van de folderverspreiding loopt via het verspreidbureau Axender. Ik zal uw klacht doorsturen naar hen en mocht de bezorging binnen 2 weken niet verbeteren, wil ik u vragen uw klacht rechtstreeks in te dienen bij Axender via deze link: https:www.axender.nlklantenservicejan-linders. Zij zullen de melding dan oppakken en kijken welke problemen er zijn met de bezorger.
U kunt ook telefonisch contact opnemen met Axender via 0485-319050.

Als Tip wil ik u het volgende meegeven:
- Aan het einde van de week is in alle winkels ons folder van volgende week beschikbaar. Deze kunt u meenemen.
- U kunt altijd op onze website: www.janlinders.nl het folder bekijken onder het kopje: Heel veel voordeel Blader door de folder.
- In de app AlleFolders vindt u wekelijks de folders van meer dan 50 retailers. Download de app via de Google Play Store of de App Store.
- We hebben nog een bezorgoptie toegevoegd als service naar onze klanten toe en wel deze: https:kiesjefolders.nl. Wekelijks vallen dan iedere dinsdag de folders die u zelf kiest in de brievenbus.
Graag tot ziens in onze winkel en we willen u alvast een fijne jaarwisseling wensen.

Met vriendelijke groet,

Marcha
Medewerker Klantenservice

h.v. kuijk

Heeft op 13 januari 2019 om 22:51 geantwoord

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

In het verleden b.v. vorig jaar mailde ik iedere week met jullie en belde ik iedere week met Xander.
En werd er weken niets aangedaan.
Maar als het jullie niets intereseerd om betalen aan Xander en de door hun betaalde bezorgers wel het geld opstrijken en de folders in de papier containers gooien.
Zal ik niet meer de moeite nemen om nog iets te ondernemen
Groetend H.van Kuijk.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer