Klacht: Is dit een deal ?

kayablack1956 op 24 juni 2014 over Groupdeal in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste heer / mevrouw Bedankt voor uw bericht. De leverancier die dit product aanbiedt, hanteert deze dealprijs. Met vriendelijke groet, Het Groupdeal Team

Bedrijf Groupdeal
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 24 juni 2014

Een klant van Groupdeal uit zijn twijfels over de aangeboden WiFi Repeater, die voor €19,95 wordt verkocht in plaats van de geclaimde prijs van €49,95. Hij constateert dat het product online voor dezelfde prijs beschikbaar is en dat de verzendkosten lager zijn, wat leidt tot vragen over de eerlijkheid van de aanbieding.

Mijn Klacht:

€19,95 ipv €49,95 – Vergroot het bereik van je WiFi signaal met deze WiFi Repeater!

Het artikel is op internet vrij te koop voor het zogenaamde dealprijs van 19,95. Bovendien zijn de verzendkosten lager. Nergens kan ik het “van” bedrag vinden dat ook maar in de buurt komt van 49,95 ! Is dit een deal of word ik hier toch misleid??
https://netwerkproducten.com/webshop/wifi-repeater-300-mbps-zwart-p-3268.html

Gewenste Oplossing:

Eerlijke vergelijking en niet de hoogste adviesprijs van wellicht 2 jaar terug vermelden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupdeal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupdeal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Groupdeal beoordeeld.

Groupdeal

Heeft op 27 juni 2014 om 14:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer / mevrouw

Bedankt voor uw bericht.

De leverancier die dit product aanbiedt, hanteert deze dealprijs.

Met vriendelijke groet,

Het Groupdeal Team

kayablack1956

Heeft op 27 juni 2014 om 14:59 geantwoord

ja, waardeloos antwoord natuurlijk van het Groupdealteam die uiteindelijk de deal beheert en aan de man brengt. Dus kennelijk geen enkel verantwoordelijk draagt of de deal wel echt een deal is.Op een of andere manier selecteren zo toch de deals? Ja zo kan ik het ook. Afschuiven dus. Prima marketing concept, maar ondertussen word je als consument als je niet oplet toch belazerd. Jammer toch weer. Misschien iets voor Radar.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM