Klacht: Oplichterij

Valerie smirnova op 21 mei 2020 over iQdrive Rijopleidingen B.V. in de categorie Rijscholen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Rijscholen
Status Open
Datum 21 mei 2020

Een klant van iQdrive Rijopleidingen B.V. meldt dat hij een pakket van 30 rijlessen en een praktijkexamen heeft aangeschaft, waarvoor hij in zes termijnen heeft betaald. Na het voldoen van de betalingen is het bedrijf echter niet meer bereikbaar en ontvangt de klant geen lessen of terugbetaling.

Mijn Klacht:

Ik heb een contract met IQdrive. Een pakket van 30 lessen en een praktijk examen, de kosten heb ik in 6 termijnen betaald. 285,66 x 6 : 1713,-

Nu is IQdrive opeens van de radar. Je krijgt geen lessen meer, je krijgt je geld niet meer terug. Ze reageren niet via de telefoon en ook niet via de mail.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld (gedeelte) terug krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM