Klacht: Plant geen examen in

RoosSch op 14 augustus 2019 over IQ-DRIVE in de categorie Rijscholen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IQ-DRIVE
Categorie Rijscholen
Status Open
Datum 14 augustus 2019

Een klant van IQ-DRIVE ervaart problemen bij het inplannen van een praktijkexamen. Na meer dan een maand wachten en herhaaldelijk bellen, ontvangt de klant geen terugkoppeling of afspraak, ondanks beloften om contact op te nemen.

Mijn Klacht:

Ik probeer nu al meer dan een maand een praktijkexamen in te plannen, ze vertellen steeds houdt je telefoon in de gaten we bellen je om een afspraak in te plannen, maar dit doen ze niet. Ik kan blijven bellen maar er wordt niks geregeld.

Gewenste Oplossing:

Als ik eindelijk een examendatum krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IQ-DRIVE

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IQ-DRIVE nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM