Klacht: Ik krijg mijn geld niet terug

Mpf123 op 11 maart 2020 over IQ-DRIVE in de categorie Rijscholen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf IQ-DRIVE
Categorie Rijscholen
Status Open
Datum 11 maart 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had een spoedpakket bij IQdrive gekocht, wat 200 euro extra kost dan het normale pakket. Na een aantal rijlessen met de rij instructeur zei hij dat hij niks van een spoed pakket wist en dat dit niet waar kon worden gemaakt. Hierna heb ik telefonisch contact opgenomen waarna een uiteenzetting werd aangevraagd. Door mijn akkoord via de mail te sturen werd er vermeldt dat dit bedrag binnen 60 dagen op mijn rekening zou staan. Deze mail heb ik op 03-01-2020 gestuurd. Nu is het 11-03-2020 en ik heb nog steeds niks ontvangen. Na vaak telefonisch contact te hebben gehad met de medewerkers van de klantenservice werd duidelijk gemaakt dat ze alleen een aantekening konden maken voor dat ik had gebeld en ze terplekke niet meer konden omdat de afdeling die terugbetaling doet een extern bedrijf is.

Gewenste Oplossing:

Ik wil binnen een week mijn geld omdat ik veel te lang wacht op de teruggave van de uiteenzetting.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IQ-DRIVE

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IQ-DRIVE nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mpf123
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM