Klacht: Product niet ontvangen wel betaald

David27 op 09 december 2020 over iPhonekabel.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 9 december 2020

Een klant heeft op 24 november een originele iPhone adapter besteld bij iPhonekabel.nl, maar na twee weken is het product nog steeds niet ontvangen. Pogingen om telefonisch contact op te nemen zijn niet succesvol, en per e-mail ontvangt de klant alleen een bevestiging van verzending.

Mijn Klacht:

24-11 een originele iPhone adapter besteld na twee weken niks ontvangen. Telefonisch niet bereikbaar en per mail allen bevestiging dat het verstuurd is.

Gewenste Oplossing:

Als ik een credit of het product wel krijg .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over iPhonekabel.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over iPhonekabel.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door David27
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)