Klacht: Ipad nog steeds niet geleverd..

natasjaz op 16 maart 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 16 maart 2012

Een klant heeft op 15 januari een iPad besteld en betaald voor 499 euro, maar deze is nog steeds niet geleverd. Daarnaast blijkt het om een iPad 1 te gaan, terwijl dit niet vermeld stond, en de klant wil deze niet accepteren. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met Groupon, heeft de klant geen terugkoppeling ontvangen.

Mijn Klacht:

Op 15 januari een ipad besteld en betaald 499,00 nog steeds niet geleverd..blijkt achteraf ook nog een ipad 1 te zijn stond er niet bij…ik wil geen ipad 1 en al zeker niet voor 499,00…daar koop je nu al een ipad 2 voor…maar goed tot nu toe hebben zij mijn 499,00 euro al 2 maanden op hun rekening en heb ik al div keren gebeld maar ik word niet terug gebeld.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug en ga zelf in de winkel een ipad halen ik kijk er al maanden naar uit en kan nu niks...

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 19 maart 2012 om 12:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Groupon beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM