Klacht: Twee keer aanmaningskosten ontvangen van twee verschillende incasso’s!?

Mar123456 op 26 september 2019 over IncassoPartners Nederland in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
IncassoPartners Nederland has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 september 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste M. Makhlouf, bedankt voor je bericht! We begrijpen dat een en ander verwarrend is en gaan dit voor je uitzoeken. Ondertussen is de status van je dossier gepauzeerd. We zullen je schriftelijk zodra er meer bekend is vanuit het...

Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 26 september 2019

Een consument heeft herhaaldelijk bezwaar gemaakt tegen een onterechte aanmaning van IncassoPartners Nederland, waarbij hij bewijsstukken heeft overlegd. Ondanks het voldoen aan een betalingsregeling met Segoria, ontving hij een tweede aanmaning van IncassoPartners, wat leidde tot verwarring en dreigementen van juridische stappen. De situatie blijft onduidelijk, aangezien de betalingsregeling met Segoria was getroffen.

Mijn Klacht:

Al een aantal keer heb ik naar deze incassobureau gemaild en aangegeven dat dit een onterechte aanmaning is! Hiervoor heb ik hun alle bewijsstukken opgestuurd. Zij dreigen nu constant dat als ik de factuur niet binnen 5 dagen betaal, zij naar de rechter toestappen!

Ik had eerst een betalingsregeling getroffen met Segoria, deze had ik per maand netjes voldaan. Daarna kreeg ik een aanmaning van incassopartners met nogmaals de aanmaningskosten. Dit was erg vreemd, want ik had alles betaald en begreep niet waarom er plotseling een tweede incassobureau een aanmaning verstuurd. Ik had daarna contact opgenomen met Segoria en die zei neem contact op met incassopartners…Dit blijft ook erg vreemd want de betalingsregeling is getroffen met Segoria.

Afijn, ik nam contact op met incassopartners en gaf aan dat deze factuur al betaald is en verstuurde hun de bewijsstukken. Zij gaven aan dat het een andere factuur betreft, terwijl dit niet waar is en stuurde hun opnieuw een bewijs dat het dezelfde facturen betreft als die van segoria en betaald zijn en hiervoor een betalingsregeling had getroffen. Hierop hadden zij niet gereageerd maar stuurde weer een aanmaning en hierop gaf ik weer hetzelfde reactie.
Na twee maanden komen ze met een andere reactie dat de betaalbewijzen 2 kenmerken vermeld staan en dat Klarna deze betalingen teruggestort op uw rekening, dit is de reden dat de bedragen nog open.”

Terwijl alle betaalbewijzen die ik had ik verstuurd 2 kenmerken hebben staan en begrijp dus niet waarom er is is teruggestort en waarom ik dan geen reactie had gekregen van Klarna of segoria dat het bedrag terug is gestort? Zij hebben zelf een fout gemaakt en sturen het bedrag door naar een tweede incassobureau!!? Dit is totaal niet logisch!

Het bedrag is buiten mijn schuld niet in het systeem verwerkt. Ik had alle betalingen voldaan, en heb alle bewijsstukken verstuurd!

Gewenste Oplossing:

De incassokosten kwijtschelden en het bedrag zelf terugstorten die zij zelf hebben gestort(en dat is dus de fout is van klarna)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar IncassoPartners Nederland over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IncassoPartners Nederland in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IncassoPartners Nederland een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

IncassoPartners Nederland

Heeft op 30 september 2019 om 11:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste M. Makhlouf, bedankt voor je bericht!

We begrijpen dat een en ander verwarrend is en gaan dit voor je uitzoeken. Ondertussen is de status van je dossier gepauzeerd.

We zullen je schriftelijk zodra er meer bekend is vanuit het dossier en gaan onze uiterste best doen om dit zo snel mogelijk op te lossen.

Als je nog vragen hebt neem dan gerust contact met ons op per telefoon op 071-5247070 of per email naar [email protected]. Vermeld wel altijd je dossiernummer.

Met vriendelijke groet,
Incasso Partners Nederland

Alle klachten die gemeld zijn door Mar123456
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM