Klacht: online product service

nancy1977 op 30 januari 2012 over Incassobureau Van Hoek & Partners in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Incassobureau Van Hoek & Partners has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 30 januari 2012

Een consument heeft een klacht ingediend over Incassobureau Van Hoek & Partners, nadat hij eenmalig 4,95 euro heeft betaald voor de verzending van gratis condooms. Hij ontving vervolgens een brief waarin een bedrag van 76,00 euro werd geëist, zonder verdere communicatie over het product na de betaling.

Mijn Klacht:

Ook ik ben de dupe geworden door eenmaal gratis condooms aan te vragen die je tegen 4,95 kon laten verzenden. ik heb nu een brief van van hoek &partners. dat het me 76,00 kost!??? goh dure condooms na eenmalig 4,95 betaald te hebben en er verder nooit iets van vernomen te hebben!

Gewenste Oplossing:

Kwijtschelding!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM