Klacht: fake incasso versturen van Big Gym

klaasje895 op 23 augustus 2023 over Incassobureau Van Hoek & Partners in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Incassobureau Van Hoek & Partners has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 23 augustus 2023

Een consument ontving onverwachts een incasso van Incassobureau Van Hoek & Partners, waarin werd gesteld dat hij een abonnement bij Big Gym niet had betaald sinds 1 februari 2022. De consument heeft echter geen contract bij Big Gym en heeft ook geen herinneringen ontvangen over eventuele betalingsachterstanden.

Mijn Klacht:

Kreeg uit het niets een een incasso op de deurmat dat ik vanaf 1-2-2022 mijn abbonement bij big gym niet betaald zou hebben. En dat ik nu 2 weken de tijd heb om even 1016€ over te maken.
Nu is het grappige ik heb helemaal geen contract bij Big gym, en al zou ik die wel hebben verbaasd het mij dat ik dan vanuit Big Gym geen enkele herinnering heb gekregen sinds 1-2-2022 dat ik mijn abbonement niet heb betaald.

Gewenste Oplossing:

dat dit bedrijf aangepakt gaat worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Incassobureau Van Hoek & Partners over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door klaasje895
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM