Klacht: Incassokosten nadat ik rekening aan klarna heb betaald

Leahmy op 30 maart 2017 over Segoria in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 31 maart 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Majda, Bedankt voor uw bericht. Naar aanleiding hiervan hebben wij u een e-mail gestuurd met een inhoudelijke reactie. Voor verdere vragen over uw vordering kunt u uiteraard telefonisch met ons contact opnemen. Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Segoria
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 30 maart 2017

Na een betaling aan Klarna voor een bestelling bij Zara, ontving de klager een aanmaning van Segoria voor incassokosten. Ondanks het feit dat de rekening inmiddels was voldaan, gaf Segoria aan dat de vordering aan hen was overgedragen en dat de incassokosten nog steeds verschuldigd waren. De situatie werd uiteindelijk opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb in januari iets bij zara besteld, nota via klarna. Wegens ziekte, ziekenhuisopname en overlijden is de nota aan mijn aandacht ontschoten. Via email had ik van Klarna een herinnering ontvangen met extra kosten. Heb niet op de uiterate betaaldatum gelet en deze incl de kosten betaald. Een aantal dagen na de betaling kreeg ik een ams van segoria waarin werd aangegeven dat ik nog 24,50 aan incassokosten moet betalen.

Dacht dat t een fout was alleen in mijn brievenbus lag ook een brief van hen waarin stond dat de vordering aan hen was overgedragen. In hun schrijven stonden alle originele bedragen.

Ik stuurde hen een mail waarin ik aangaf dat ik de vordering van Klarna inmiddels betaald heb en dat het elkaar gekruist heeft. Dat maakt niet uit volgens hen want zij hebben de vordering overgedragen gekregen.

Hen uitgelegd van de ziekenhuisopname en t overlijden en dat daardoor de klarna nota was blijven liggen. Geven ze geen gehoor aan, ik kreeg alleen maar standaardemails.

Mijn betaling en hun schrijven hebben elkaar gekruist en daardoor ben ik
Van mening dat ik die 24,50€ aan incassokosten niet behoef te betalen.

Gewenste Oplossing:

Als t bedrag van 24,50 aan incassokosten komt te vervallen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Segoria

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Segoria in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Segoria een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Segoria

Heeft op 31 maart 2017 om 10:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Majda,

Bedankt voor uw bericht.

Naar aanleiding hiervan hebben wij u een e-mail gestuurd met een inhoudelijke reactie.

Voor verdere vragen over uw vordering kunt u uiteraard telefonisch met ons contact opnemen.

Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 08:00 uur en 17:00 uur op 020-8082854.

Met vriendelijke groet,

Segoria

Leahmy

Heeft op 31 maart 2017 om 15:07 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Ik heb t bedrag aan klarna betaald voordat de verhogingsbrief van segoria in de bus lag. De betaling en brief hebben elkaar gekruist.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM