Klacht: Betaal herinneringen van Segoria voor niet geleverde producten

Joyceyoung op 24 november 2017 over Segoria in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Segoria
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 24 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De heer Erwin Rhemrev heeft via Kruidvat bij verrassingstickets.nl (superdealux.travel) een reis geboekt op 7 augustus 2017. Hiervan zijn er nog geen vouchers of wat dan ook geleverd.

Wij kregen op een gegeven moment van Segoria aanmaningen voor niet geleverde vouchers. Wij hebben ook niets anders aan documentatie ontvangen. Het reisje had volgend jaar moeten plaatsvinden.

Zowel met Segoria als het Kruisvat hebben wij meermalen contact gehad. We worden van het kastje naar de muur gestuurd. Van ons wordt door Segoria een betaling verwacht van ruim 200 euro.

Wij hebben Kruidvat een brief gestuurd op 27 oktober, maar die geven aan deze nooit te hebben ontvangen. Daarna hebben we Kruidvat gebeld. Zij gaven aan om een brief te sturen naar [email protected]. Ondertussen blijft Segoria van ons geld voor de niet geleverde diensten eisen. Wij willen dat dit stopt.

Gewenste Oplossing:

Geen

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Segoria

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Segoria nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van

8 jaren geleden - Geachte mevrouw Young en meneer Rhemrev, Bedankt voor uw bericht. Naar aanleiding hiervan hebben wij u een e-mail gestuurd met een inhoudelijke reactie. Voor verdere vragen over de ontvangen brief kunt u uiteraard telefonisch contact met ons opnemen. Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag tot en met vrijdag tussen 08:00 uur en 17:00 uur op 020 - 808 28 54. Met vriendelijke groet, Segoria

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Heb telefonisch contact gehad met het me Visser en nog een aantal namen wacht op uitsluitsel.gr j M. Young

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM