Klacht: Klacht over slechte communicatie en uitstaande bedragen

klager01c46a35 op 26 september 2026 over Juristu in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Juristu has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Juristu
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 26 september 2026

Een klant heeft Juristu ingeschakeld voor het incasseren van een bedrag van 800 euro na oplichting, maar heeft inmiddels meer dan 1600 euro aan voorschotten betaald zonder resultaat. Ondanks herhaaldelijk contact blijft de communicatie vanuit Juristu uit, en de klant ontvangt geen antwoorden op e-mails. De klant ervaart frustratie door de onduidelijke redenen die worden gegeven voor het uitblijven van betaling door de debiteur.

Mijn Klacht:

Ik heb Juristu twee jaar geleden ingeschakeld voor hulp bij het incasseren van een bedrag van 800 euro na oplichting via Marktplaats. Tot nu toe heb ik al meerdere voorschotten betaald, waardoor het totaal openstaande bedrag inmiddels ruim 1600 euro bedraagt. Ondanks herhaaldelijk contact met Juristu, krijg ik geen antwoord meer op mijn mails en blijven ze onbereikbaar. Iedere keer wordt er een andere reden gegeven waarom de debiteur niet kan betalen, terwijl ik het juiste bankrekeningnummer vanaf het begin heb doorgegeven. Dit is zeer frustrerend en onaanvaardbaar.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn totaal uitstaande bedrag van ruim 1600 euro terug ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

52 minuten geleden - Ik heb een email gestuurd naar Juristu over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM