Klacht: Discriminerende ikea nanny (Janneke) van het speeleiland

shoegal op 09 mei 2017 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 9 mei 2017

Een klant heeft een klacht ingediend over een nanny, genaamd Janneke, op het speeleiland van IKEA in Duiven. Tijdens hun bezoek op 9 mei zou Janneke de klant's zoontje van 9 jaar hebben willen weigeren op basis van zijn uiterlijk.

Mijn Klacht:

Op 9 mei bracht ik samen met mijn zoontje een bezoekje aan de ikea in Duiven.
Vervolgens bracht ik mijn zoontje van 9 naar het speeleiland daar trof ik nanny Janneke die mijn zoontje op zijn uiterlijk wilde weigeren.

Gewenste Oplossing:

Wanneer nanny Janneke niet meer in het speeleiland staat. Ze discrimineert kinderen op hun uiterlijk recht in hen gezicht. Mijn zoontje voelt zich nu onzeker over zijn uiterlijk.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM