Klacht: Ik heb onterecht kosten betaald

kdavai op 20 februari 2021 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 20 februari 2021

Een klant met een iPhone 6 heeft onterecht kosten betaald voor een batterijvervanging. Na een afspraak bij de Apple-partner Fixer in Nieuw Vennep, waar de batterij moest worden vervangen voor €59, ontdekte de klant dat de prijs op de Apple-website €55 was. De klant stemde in met de hogere kosten vanwege de urgentie, maar voelt zich benadeeld door de extra onderzoekskosten van €39,95 die in de totale prijs zijn verwerkt.

Mijn Klacht:

Beste mensen,

Ik heb een Iphone 6. De batterij van mobile laadt het niet op hij gaf %61.
Via Apple store website werd ik verwijs naar zijn partner, Fixer in Nieuw Vennep. Ordernummer 20018127, Fixer tel nummer 0880040900. Erste afspraak gemaakt en daarna daar toegegaan.
Ter plek hebben gekeken en inderdaad batterij moet vervangen worden. Bewijs Staat aangemeld op de bonNr 10216 Datum 12 feb 21. Accu vervangen kost bij Fixer de Apple partner € 59 , terwijl op de website van Apple €55 staat.
Volgens hen de onderzoekskosten van €39.95 zit in totale kosten van nieuwe batterij reparatie, dus €59 in totaal.
Voor €4 deed ik niet moeilijk omdat ik de mobiel hard nodig heb, en ben ermee akkoord gegaan voor het vervangen.
Na 2 dagen werd ik door hen teruggebeld en zij gaven aan dat Apple de reparatie heeft tegengehouden en zij willen zelf accu vervangen, en gaat zeker meer dan week duren. Ik kon niks anders dan nog afwachten. Zie ook op de bonNr 10216 van Fixer.
Omdat ik er nieuwsgierig werd de volgende dag belde ik zelf naar Apple customer. De medewerker kon verhaal van partner nergens terug vinden en bevestigen. Hij zou verder gaan zoeken en later mij per mail/terugbellen informeren. Apple Incident Nr: 20000062931365. Ik werd nooit door Apple teruggebeld of er geïnformeerd.
5 dagen later Fixer (de partner) heeft mij gebeld en zei dat volgens Apple de Main logic board defect is kosten repareren €395. En hij vroeg mij of ik hiermee akkoord ga , ik zei zeker niet en ik geloof absoluut niet dat de moederbord defect is want ik heb er nooit probleem gehad. Na paar dagen ik mag mijn mobiel gaan halen en ik moest €39,95 de onderzoekskosten betalen. U ziet op de BonNr van Fixer 10216 de omschrijving van diagnose.
“ Dat accu moet vervangen worden”.
Ik moet de €39,95 betalen want anders ik kon mijn telefoon niet terug krijgen. Ik heb het betaald.
Tot heden 3x Apple store gebeld ieder keer men geeft aan dat zij de gegeven niet kunnen terugvinden.
Beste Klacht lijn mensen zoals u in mijn verhaal kunt zien ik werd van kastje naar muur gestuurd door Apple Customer.
En ik vind onterecht dat ik moest voor niks €39,95 betalen. Ik voel me dat ik door Apple support onmenselijk werd behandeld. Als klant zou het moet niet uitmaken als Apple zelf voor klant niet bij echt winkel kiest maar bij hen partner. Voor mij als klant zie ik Fixer ook gewoon Apple store en je zou er van uit gaan dat hun diagnose kon vertrouwen en daarom ga je mee akkoord.
Ik verzoek u mijn klacht in behandeling nemen en graag ergens publiceren dat nooit bij een partner van Apple gaan.
Ik ging omdat Apple store heeft mij daarheen toegestuurd. Zie bewijsstukken. En ik wil mijn geld terug hebben.

Alvast bedankt ,
Khosrow Davai
Verbeekstraat 6
2134DX
[email protected]

Tevens verzoek ik u dat u mijn inlog e-mailadres aanpassen want deze aanpassingen kon ik niet via uw site doen.
Ik heb mijn mail adres [email protected] opgezet.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terugontvangen

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door kdavai
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM