Klacht: ICE Tablet reparatieduur

Mikeklacht op 26 maart 2015 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste heer Berrens, Hartelijk dank voor uw bericht Wij vinden het zeer vervelend om te horen dat u direct al problemen heeft ondervonden met uw Ice tablet. De behandeling van de garantie en de reparatie ligt voor de Ice tablet...

Bedrijf Blokker
Status Opgelost
Datum 26 maart 2015

Een klant kocht op 2 maart een ICE tablet bij Blokker, maar ontdekte lijmresten op het scherm na het verwijderen van het beschermfolie. Na contact met de reparatiedienst duurde het lang voordat de verzendinformatie werd ontvangen en het pakketje in Duitsland aankwam, waardoor de klant op 26 maart nog steeds geen tablet had ontvangen en twijfelde of hij deze nog wilde terugkrijgen.

Mijn Klacht:

Ik kocht 2 maart jl een mooie ice tablet bij de blokker bij ons in het dorp.
Helaas bleek bij thuiskomst dat bij het verwijderen van het beschermfolie van het scherm , dat er lijmresten bleven zitten.
Hier kan de blokker niets aan doen, maar toen ik gelijk terug ging , kon de blokker de tablet niet omeuilen, maar moest dit via een reaparatiedienst.
Ook dit kan nog wel, maar toen wij daar contact over opnamen , duurde het eerst 3 dagen voor wij de verzendinformatie hadden, en het duurde een week voordat het pakketje aangekomen was in Duitsland.
Nu op 26 maart, hebben wij nog steeds de tablet niet terug. Dit duurt allemaal wel heel erg lang, en eigenlijk twijfel ik of ik het tablet nog wel terug wil.
Heel jammer allemaal.

Gewenste Oplossing:

Als de reparatie sneller gaat en als je gewoon het tablet kan ruilen in de winkel.
Het winkel personeel was heel begripvol en vroeg of ik een nieuwe wilde maar dat kon niet omdat de computer geen retour accepteerde.

Ik hoop dat dit snel afgehandeld word en versneld.
Het is heel frustrerend dat het zo lang moet duren.

Ik hoop dat de blokker hier iets aan de reparatie duur kan veranderen, zodat andere mensen hier geen last meer van hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Blokker in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Blokker een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Blokker

Heeft op 30 maart 2015 om 10:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer Berrens,

Hartelijk dank voor uw bericht

Wij vinden het zeer vervelend om te horen dat u direct al problemen heeft ondervonden met uw Ice tablet.

De behandeling van de garantie en de reparatie ligt voor de Ice tablet bij de leverancier zelf. Dit om de behandelingstijd te kunnen verkorten. Wanneer Blokker niet in dit proces betrokken is, kan de afhandeling hiervan direct tussen u en de leverancier plaatsvinden.

Dit betekend helaas wel dat Blokker het proces niet kan versnellen. Wij begrijpen dat u hier ongemak door ondervind. Hier bieden wij onze excuses voor aan.

Wij raden u aan om contact op te nemen met de leverancier. Zij kunnen u informeren over de verwachtte reparatietijd. U kunt hen bereiken middels het volgende telefoonnummer: 00800- 34448378.

Excuses voor het ongemak.

Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,

Blokker Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM