Klacht: Hoesje was niet leverbaar

Sap34567 op 13 november 2014 over i-Mania.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
i-Mania.nl is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf i-Mania.nl
Status Nieuwe klacht
Datum 13 november 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb op donderdag 6 november een hoesje besteld voor de iphone 5. Er stond bij wanneer hij geleverd zou worden, dit zou 13 november zijn. Krijg ik op 10 november een mailtje dat hij niet meer leverbaar is en dat mijn geld word teruggestort. Mijn geld heb ik inmiddels terug gekregen op de 13e. Ik heb echter een hoesje nodig voor 17 november. Ik durf nu eigenlijk niks meer te bestellen uit angst dat hij dan weer niet leverbaar is en ik dus niet op tijd een hoesje heb. Waarom word er dan niet op de website gezet welke leverbaar is en welke niet? Ik heb toch geen zin om te gaan gokken en dan hopen dat hij op tijd- of zelfs uberhaupt aankomt.

Gewenste Oplossing:

Als er op de website bij word gezet welke leverbaar zijn en welke niet. Anders heb ik geen vertrouwen meer om hier nog iets te gaan bestellen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar i-Mania.nl over deze klacht.

Bericht van i-Mania.nl

11 jaren geleden - Helaas komt het wel eens voor dat producten ook niet meer bij de leverancier leverbaar zijn. Wij hebben ruim 50.000 producten op de site en proberen dit allemaal netjes te vermelden. Daarnaast staat wel bij elk product de verwacht verzenddatum.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)