Klacht: Hypotheek Visie in de clinch met Huis & Hypotheek | amweb

Foreburgh op 07 juni 2014 over Google in de categorie Zoekdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Google
Categorie Zoekdiensten
Status Open
Datum 7 juni 2014

Pieter Oorlog heeft een klacht ingediend bij Google over een artikel dat door AMWEB is geplaatst, waarin Hypotheek Visie negatief wordt belicht. Hij stelt dat het artikel zonder overleg en toestemming is gepubliceerd en vraagt om verwijdering, aangezien het al lange tijd online staat. Oorlog verzoekt Google om de klacht correct af te handelen.

Mijn Klacht:

Hypotheek Visie in de clinch met Huis & Hypotheek | amweb. Dit artikel is eenzijdig geplaatst zonder overleg en toestemming en dit artikel dient na vele jaren nu te verdwijnen van google. Heeft al veel te lang erop gestaan. Ik heb vorige week begrepen dat kan middels het indienen van een klacht bij google. Artikel is geplaatst door AMWEB. Kan je vinden onder Pieter Oorlog in te toetsen op google.nl.

Dank voor uw reactie en het op de juiste manier afhandelen.

Pieter Oorlog

Gewenste Oplossing:

Artikel van google verwijderen, omdat het tevens een weergave is vanuit 1 kant en zonder mijn toestemming.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Google nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM