Klacht: rekening en aan maning en bedanken voor bemiddeling

spoelstra oedzes op 13 februari 2015 over Huurwoningbemiddeling.nl in de categorie Websites - Woningen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Huurwoningbemiddeling.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Spoelstra, Op 10 december 2013 is uw abonnement stopgezet. De betalingsherinnering die u ontvangen heeft gaat over openstaande posten van voor deze datum. Op 25 november 2014 heeft u van ons een herinnering via de mail ontvangen. Hierop...

Status Opgelost
Datum 13 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb nooit een rekening van jullie per post ont vangen
ik heb verleden week een emaill ont vangen van ned logiga het was nier te lezen en dacht dat her een nep mail was zoals er meer in om loop zijn
gr aag reactie klant no990498
gr d soelstra e mail [email protected]

Gewenste Oplossing:

als de aan maning on gedaan wordt en contract direc wordt stop gezet

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Huurwoningbemiddeling.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Huurwoningbemiddeling.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Huurwoningbemiddeling.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Huurwoningbemiddeling.nl

Heeft op 16 februari 2015 om 12:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Spoelstra,

Op 10 december 2013 is uw abonnement stopgezet. De betalingsherinnering die u ontvangen heeft gaat over openstaande posten van voor deze datum.

Op 25 november 2014 heeft u van ons een herinnering via de mail ontvangen. Hierop hebben wij van u geen enkele reactie mogen ontvangen, waarop wij het dossier op 13 januari 2015 uit handen hebben gegeven.

De e-mail die u vorige week ontvangen heeft is van het incassobureau geweest. Wij verzoeken u daarom ook met hen contact op te nemen.

Met vriendelijke groet,

Klantenservice Huurwoningbemiddeling.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM