Klacht: Direct opgezegd na per abuis aanmaken account, geen reaktie, toch incasso

Geronimo123 op 14 mei 2016 over Huurwoningbemiddeling.nl in de categorie Websites - Woningen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Huurwoningbemiddeling.nl is working on this complaint
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 14 mei 2016

Een gebruiker heeft per ongeluk een account aangemaakt bij Huurwoningbemiddeling.nl, in de veronderstelling dat het om een ander bedrijf ging. Na het indienen van een klacht via het contactformulier, ontving hij geen reactie en ging ervan uit dat zijn verzoek was verwerkt. Tot zijn verbazing werd er toch geld van zijn rekening afgeschreven, wat hij heeft gestorneerd, waarna hij geconfronteerd werd met een incassobureau.

Mijn Klacht:

Een hele tijd geleden heb ik per abuis een account aangemaakt in de veronderstelling, dat ik met een ander bedrijf te maken had. Hierbij is geen bevestiging geweest voor automatische incasso, heb de inschrijving ook niet afgemaakt. Heb mijn fout direct doorgegeven via het contactformulier op de site (dit is de enige mogelijkheid voor contact, geen emailadres of telefoonnummer). Hierover heb ik niets meer gehoord, dus aangenomen dat het door is gekomen.
Tot mijn verbazing werd er ineens werd er geld van mijn rekening afgeboekt. Dit heb ik natuurlijk gestorneerd, want dat zou helemaal niet mogelijk moeten zijn zonder bevestiging. Begrijp niet hoe ze dat doen. Vervolgens krijg ik veel later een incassobureau op mijn dak.

Gewenste Oplossing:

Als dit afgesloten kan worden met een bewijs, dat ik niet meer in het bestand voorkom en dat ik niets hoef te betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Huurwoningbemiddeling.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Huurwoningbemiddeling.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM