Klacht: Verkeerd advies

Avdsw op 05 april 2023 over Hunkemoller in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 5 april 2023

Een klant van Hunkemoller in Emmen heeft een klacht ingediend over verkeerd advies bij het passen van bh's. Na het volgen van het advies en het dragen van twee bh's, ervaart de klant pijn en kan de aankoop niet retourneren vanwege het gebruik. De klant is ontevreden over de geboden oplossing van een kortingscode van 10% en vindt het onterecht dat er geen compensatie wordt aangeboden voor de onbruikbare bh's.

Mijn Klacht:

Vorige week ben ik in het filiaal in Emmen geweest en daar hebben ze meegekeken met het passen en hebben ze mij een maat geadviseerd. Vervolgens in deze maat 3 bh’s besteld. Nu heb ik er 2 gedragen en doen ze mij onwijs zeer. Nu krijg ik van de service te horen dat ze niet retour mogen ivm het dragen. Maar ik ben door jullie verkeerd geadviseerd. Ik mag er toch vanuit gaan dat ik van jullie een goed advies krijg.
Ik vind het echt schandalig dat jullie hier niks mee doen. Ja ik krijg een kortingscode van 10%, maar ik kan wel €65 aan bh’s weggooien

Gewenste Oplossing:

Retour van de bh’s

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hunkemoller

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hunkemoller nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Avdsw
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM