Klacht: Geld afgeschreven

Marvin Vloo op 03 mei 2023 over HOWLOGIC KFT in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
HOWLOGIC KFT werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Categorie Websites
Status In behandeling
Datum 3 mei 2023

Een klant meldt dat er meer dan 100 euro van zijn rekening is afgeschreven zonder zijn toestemming. Hij verzoekt om terugbetaling van dit bedrag.

Mijn Klacht:

Er is geld afgeschreven van over de 100 euro en ik weet hier niks van af ik zou graag mijn geld terug willen krijgen.

Gewenste Oplossing:

Geld terug en nooit meer afschrijvingen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HOWLOGIC KFT

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar HOWLOGIC KFT over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door HOWLOGIC KFT in behandeling genomen

Bericht van HOWLOGIC KFT

2 jaren geleden - Bedankt dat u ons laat weten over uw probleem met onze service. Uw feedback helpt ons om het beter te doen. We onderzoeken dit probleem en hopen het snel en accuraat op te lossen. Geef ons uw TID-nummer, geregistreerd e-mailadres of neem contact met ons op via [email protected].

Alle klachten die gemeld zijn door Marvin Vloo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM