Klacht: Afgeschreven bedrag van 37.50

Mirzic op 04 juli 2023 over HOWLOGIC KFT in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
HOWLOGIC KFT has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Websites
Status Nieuwe klacht
Datum 4 juli 2023

Een klant heeft een bedrag van 37,50 euro afgeboekt gezien, zonder te weten waarvoor en zonder toestemming te hebben gegeven. De klant maakt geen gebruik van enige website en vraagt om stopzetting van deze afschrijving, aangezien dit als ondoorzichtig wordt ervaren. Daarnaast wordt er een verzoek gedaan om het bedrag terug te boeken.

Mijn Klacht:

Vandaag 37.50 afgeboekt, geen idee waarvoor en ook geen toestemming gegeven. Ik gebruik geen enkele site. Moet stop gezet worden. Dit is zo niet transparant. Ik wil weten waarvoor het is. Terugboeken van het bedrag wordt gedaan.

Gewenste Oplossing:

Stop zetten van welk account dan maar ook en stoppen met automatische incasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HOWLOGIC KFT

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar HOWLOGIC KFT over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HOWLOGIC KFT nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van HOWLOGIC KFT

2 jaren geleden - Het spijt ons dat u zo'n negatieve ervaring met onze site heeft gehad. Geef ons uw TID-nummer, geregistreerde e-mailadres of neem contact met ons op via [email protected]. We zullen ons best doen om uw probleem op te lossen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mirzic
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM