Mijn Klacht:
AANGEZIEN IK MIJ INGESCHREVEN HEB OP DEZE DATINGSITE WERD ER IEDERE MAAND EEN BEDRAG VAN MIJN REKENING AFGEHOUDEN ZONDER BESEF HEBBEN ZIJ EEN ABONEMENT OPGESTELD
Gewenste Oplossing:
ABONEMENT OPZEGGEN
Een gebruiker heeft een klacht ingediend over HOWLOGIC KFT, omdat er maandelijks een bedrag van zijn rekening werd afgeschreven zonder dat hij zich bewust was van een abonnement op de datingsite. Hij verzoekt om het abonnement stop te zetten.
AANGEZIEN IK MIJ INGESCHREVEN HEB OP DEZE DATINGSITE WERD ER IEDERE MAAND EEN BEDRAG VAN MIJN REKENING AFGEHOUDEN ZONDER BESEF HEBBEN ZIJ EEN ABONEMENT OPGESTELD
ABONEMENT OPZEGGEN
Bericht van Robin van Klacht.nl
2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar HOWLOGIC KFT over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HOWLOGIC KFT nog niet in behandeling is genomen.
Bericht van HOWLOGIC KFT
2 jaren geleden - Bedankt voor uw feedback. Het spijt ons dat onze service niet aan uw verwachtingen voldeed. Geef ons uw TID-nummer, geregistreerd e-mailadres of neem contact met ons op via [email protected] zodat we uw probleem kunnen oplossen.
Tip from our consumer expert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Source: ConsuWijzer / ACM