Klacht: Artikel defect binnen een week

Michael Aken, van op 10 juli 2021 over Houtgestookte Zwembadverwarming in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 10 juli 2021

Een klant heeft een hittebestendige zwembadslang aangeschaft bij houtgestooktezwembadverwarming.nl, maar deze bleek binnen een week al lek te zijn. De webshop geeft aan dat de slang slechts 4 bar druk kan weerstaan, terwijl dit niet in de productomschrijving stond vermeld. De klant verlangt een terugbetaling voor het verkeerd omschreven product, maar de webshop biedt geen oplossing.

Mijn Klacht:

Een hittebestendige zwembadslang gekocht bij houtgestooktezwembadverwarming.nl. Helaas na een week al lek. Bedrijf geeft aan dat deze slang maar 4 bar druk aan kan. Dit stond niet bij de productomschrijving. Buiten het feit dat er geen 4 bar druk in mijn systeem zit wil de webshop geen oplossing bieden. Ik wil het geld terug voor een product wat verkeerd omschreven is.

Gewenste Oplossing:

Geld retour van deze zwembadslang.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Houtgestookte Zwembadverwarming nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door AG86
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten