Klacht: Servicekosten hotelkosten toch betalen

Ricky Vaesen op 11 december 2021 over Hotelspecials in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hotelspecials has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 december 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste Ricky Vaesen, Bedankt voor je bericht. Wij begrijpen de frustratie maar niet waarom je boos bent op onze organisatie. Immers, wij hebben een speciale corona-pagina waarin wordt gelinkt naar de meest actuele situatie voor alle reizigers. Je bent ten...

Categorie Reizen Algemeen
Status Opgelost
Datum 11 december 2021

Een klant heeft op 10 december een hotel geboekt voor een verblijf van 11 tot 13 december in Düsseldorf, maar ontdekte later dat hij en zijn vrouw, woonachtig in België, verplicht waren om 10 dagen in quarantaine te gaan. Ondanks hun vaccinatie en bereidheid om een negatieve test te ondergaan, werd de boeking gedwongen geannuleerd. De klant is van mening dat Hotelspecials op de hoogte had moeten zijn van de inreisbeperkingen voor reizigers uit België en Nederland.

Mijn Klacht:

Ik boek op 10 december omstreeks 9 uur in de morgen een korte trip van 11 tem 13 december in een hotel in dusseldorf. Ik meld me nadien op de site van anreisemeldung.de wat verplicht is. Vervolgens duid ik aan dat ik in België woonachtig ben, en krijg vervolgens de melding dat ik eerst 10 dagen in quarantaine moet??? Dit zelfde geld trouwens ook voor personen woonachtig in Nederland. Dus eigenlijk weet hotelspecials dat iemand die woonachtig in België of Nederland is niet kan inreizen naar Duitsland voor enkele dagen!! Zeker als u boekt en u wilt enkele dagen nadien vertrekken. Ik zeg er even bij zowel ik als mijn vrouw zijn beide gevaccineerd en ook niet ziek of hebben beide geen corona klachten. Een negatieve test laten afnemen ook geen probleem mee. Echter krijgen we nu na gedwongen annulering dat we servicekosten (ok) maar heel waarschijnlijk ook hotelkosten van 99€ moeten gaan betalen. Dus hotelspecials laat je boeken en weet vervolgens dat je NIET mag gaan en toch je laten betalen??? In de volksmond zouden we dit diefstal noemen!!! Mvg Vaesen R.

Gewenste Oplossing:

Boekingkosten ok, maar hotelkosten ook moeten betalen neen daar ga ik niet akkoord mee.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hotelspecials over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hotelspecials in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hotelspecials een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hotelspecials

Heeft op 14 december 2021 om 14:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Ricky Vaesen,
Bedankt voor je bericht.
Wij begrijpen de frustratie maar niet waarom je boos bent op onze organisatie. Immers, wij hebben een speciale corona-pagina waarin wordt gelinkt naar de meest actuele situatie voor alle reizigers. Je bent ten allen tijden zelf verantwoordelijk om na te gaan of een reis voor jouw situatie wel/niet mogelijk is.
Natuurlijk is het zuur wanneer blijkt dat je moet annuleren. Maar of er kosten worden gerekend, is (met uitzondering van de servicekosten) niet aan ons. Je hebt een overeenkomst met het hotel gesloten, hun regels zijn leidend en zij bepalen. Het is dus aan hen of zij je wel of niet een factuur sturen. Aan ons heb je behalve servicekosten geen betaling voldaan en je stelling dat wij je 'laten betalen' is dan ook niet correct.
Wij zullen deze uitleg (met extra suggesties over wat je verder nog kunt doen) ook naar je op de mail zetten. Mocht je daarna nog vragen hebben, dan kun je natuurlijk reageren op dat bericht.
Een goede gezondheid en mooie dag toegewenst.
Met vriendelijke groet,
Tessa, team HotelSpecials

Alle klachten die gemeld zijn door Ricky Vaesen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM