Klacht: Onvriendelijke service

Kim_v op 10 mei 2019 over Hoogenboezem in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hoogenboezem has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 10 mei 2019

Een klant van Hoogenboezem heeft een klacht ingediend over de onvriendelijke service bij het retourneren van een lamp. De medewerker weigerde de lamp terug te nemen omdat er volgens het beleid een afspraak gemaakt moet worden bij aankoop en de betaling contant moet plaatsvinden, waarbij het bedrag 14 dagen wordt vastgehouden. De klant vindt deze werkwijze vreemd.

Mijn Klacht:

Vorige week een lamp gekocht. Deze wilde ik retourneren bij een ander filiaal. De medewerker wilde de lamp niet terug nemen met als reden dat er bij het kopen een afspraak gemaakt moet worden met een medewerker. De betaling dient contant gedaan te worden, deze wordt 14 dagen in een enveloppe achtergehouden. Vreemde manier.

Gewenste Oplossing:

Lamp binnen het termijn retour nemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hoogenboezem over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM