Klacht: Geen vriendelijkheid of communicatie

CDJV op 21 februari 2019 over Homemadedecoratie.nl in de categorie Internetshops - Interieur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Homemadedecoratie.nl has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 21 februari 2019

Een klant heeft producten besteld bij Homemadedecoratie.nl, met een verwachte levertijd van 7 tot 15 dagen. Na 17 dagen zonder levering en onduidelijke communicatie over de status van de bestelling, heeft de klant geprobeerd de bestelling te annuleren en om een terugbetaling gevraagd, maar ontvangt sindsdien geen reactie meer van het bedrijf.

Mijn Klacht:

De klacht Wij hebben daar producten besteld wat 7tot 15 dagen zou duren! Bij de 13de dag heb ik een bericht gestuurd hoelang het nog zou duren en word er gereageerd met levertijd 7 tot 15 dagen. Begin volgende week word het waarschijnlijk verstuurd 17 dagen verder nog niks gehoord! Ik weer een bericht gestuurd word er gezegd dat het nog uit Frankrijk moet komen en dat er op de site staat kan tot 20 dagen duren. ( wel raar als je eerst zeg 7 tot 15 dagen. Dus wil me bestelling annuleren en me centjes terug. Probeerde ze eerst nog om te praten dat het er wel bijna was. Maar wilde me geld terug. Was prima werd er gezegd het is inmiddels 5 dagen geleden en nog niks ontvangen! Bericht gestuurd alweer. Met wanneer me geld terug gestord word? Tot op heden geen reactie meer. De klantvriendelijkheid bestaat daar niet! Slechte zaak en slechte communicatie!

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk me geld terug! En dat er we eens wat vriendelijkheid in mag zitten en communicatie. Als je wilt verkopen dan is het niet alleen maar ontvangen ook je klanten tevreden houden!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM